Contact informatie

Algemeen
Voorzitter Erwin Krijger
Schoener 1
8531AL Lemmer
Tel.
voorzitter@rblemmer.nl
Secretaresse Tjitske Artz
Jachthondenstraat 69
8312 BC Creil
tel.
secretaris@rblemmer.nl
Penningmeester
tel.
penningmeester@rblemmer.nl
Bestuur bestuur@rblemmer.nl
Technische Commissie technische@rblemmer.nl
Wedstrijdcommissie wedstrijd@rblemmer.nl
Bewakingscommissie bewaking@rblemmer.nl
P&R-commissie recreatie@rblemmer.nl
Overig
Duiken Marten Deinum
duiken@rblemmer.nl
Webmaster Marten Deinum
webmaster@rblemmer.nl
Redactie nieuwsbrief Saskia Tolhuis
Marco Tolhuis
nieuwsbrief@rblemmer.nl

[contact-form to=’bestuur@rblemmer.nl’ subject=’Bericht website’][contact-field label=’Naam’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-mail’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Reactie’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]